icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Amoxicillin Antibiotikum

14001
14001

Název produktu Amoxil

Dostupnost Není Dostupný

Stručná informace

Terapeutická indikace: mnoha infekcí
Účinná látka: Amoxicillin
Název: Amoxil
Síla: 500mg

Nejnižší Amoxil cena v internetové Ceskarne eshop

Brzy dostupný

Chcete, abychom vás upozornili, až bude zboží k dispozici? Zadejte svou e-mailovou adresu a my upozorníme vás, až dorazí.
Alternativní Produkty

Amoxil

Dosage: 250

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Amoxil 250 30 Kč 75.20 Kč 2255.92
Amoxil 250 60 Kč 49.43 Kč 2965.65
Amoxil 250 90 Kč 36.33 Kč 3269.82
Amoxil 250 120 Kč 29.78 Kč 3573.99
Amoxil 250 180 Kč 21.55 Kč 3878.16

Amoxil

Dosage: 500

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Amoxil 500 30 Kč 78.58 Kč 2357.31
Amoxil 500 60 Kč 51.96 Kč 3117.73
Amoxil 500 90 Kč 38.58 Kč 3472.60
Amoxil 500 120 Kč 32.32 Kč 3878.16
Amoxil 500 180 Kč 24.08 Kč 4334.41
14001

Amoxil je antibiotikum, které patří do skupiny aminopeniciliny, se širokým spektrem účinku. Účinná látka přípravku Amoxil je trihydrát amoxicillinu. Amoxicillin je aminopenicilin syntetického původu, který má antibakteriální vlastnosti, ale není citlivý na mikroorganismy, které produkují penicilinázu, a na některé jiné. Používá se k léčbě bakteriálních infekcí. Mechanismus účinku tohoto léku spočívá v porušení metabolismu v buněčných membránách původců infekcí. V naší online lékárně je k prodeji Amoxil generický, který je plnohodnotnou náhradou originálního antibiotika Amoxil.

Důležité: poraďte se s lékařem dříve, než začnete antibiotikum Amoxil užívat.

Generický Amoxil koupit v ČR

Zde máte možnost tablety Amoxil koupit v ČR (amoxicillin cena), který se neliší od originálu v biologické dostupnosti a má stejné terapeutické účinky. Léčivá látka medikamentu Amoxil je amoxicillin trihydrát. Citlivost na amoxicillin vykazují řada infekčních činitelů: streptokoky, stafylokoky, meningokoky, gonokoky, E. coli, Salmonella, Shigella, Helicobacter pylori (způsobuje žaludeční a duodenální vředy) a další. Pomocnými látkami jsou magnesium-stearát, povidon, mastek, mikrokrystalická celulosa, triethyl-citrát, sodná sůl kroskarmelosy, hypromelosa, oxid titaničitý, disperze ethylcelulosy 30%.

K čemu se tablety Amoxil generikum používají?

Tablety Amoxil generikum, které můžete koupit u nás bez receptu, se používají k léčbě infekčních a zánětlivých procesů způsobených citlivými na amoxicillin patogeny:

  • bakteriální infekce plic jako jsou akutní a chronická bronchitida, pneumonie;
  • sinusitida, faryngitida, laryngitida, tonzilitida a některé další infekce horních cest dýchacích;
  • bakteriální infekce středního ucha;
  • bakteriální infekce močových cest a ledvin (pyelonefritida);
  • bakteriální infekce kůže a měkkých tkání, včetně furunkulózy, abscesů, bakteriální celulitidy a impetigo;
  • kapavka;
  • sepce (otrava krve);
  • bakteriální endokarditida;
  • břišní tyfus a paratyfus;
  • Lymeská borelióza.

Amoxicillin dávkování

Ve většině případů se amoxicillin cena podává třikrát denně, každých 8 hodin (první dávka před spaním, druhá ráno a třetí v polovině dne). Přípravek může být užíván bez ohledu na jídlo, to nemá žádný vliv na absorpci. Lék musí být zapít velkým množstvím tekutiny, nejlépe vodou.

Poznámka: Při léčbě přípravkem Amoxil je důležité pít hodně tekutin v průběhu dne, jinak v moči se mohou tvořit krystaly způsobující nepříjemné pocity při močení.

Amoxicillin a alkohol

Všechny alkoholické nápoje mají toxický vliv na lidské tělo. Alkohol může zasahovat do buněčného metabolismu a měnit jej v závislosti na dávce. Zejména negativní vliv alkohol má na buňky centrálního nervového systému a jater.

Alkohol vstupuje do tkáně a ve větší či menší míře z něj vytlačuje amoxicillin cena, což jistě má vliv na účinnost léčby. Zejména terapeutické účinky se snižují při konzumaci tvrdých alkoholických nápojů.

Kombinace amoxicillin a alkohol může mít nepříznivý vliv na játra, dýchací systém, zesilovat alergické reakce, vedlejší účinky na gastrointestinální trakt, centrální nervový a kardiovaskulární systémy. Generický Amoxil koupit v ČR v online lékárně.

Vždy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat originální nebo generický Amoxil tablety.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete užívat antibiotikum amoxicillin, který se často používá k léčbě infekčních a zánětlivých onemocnění u dospělých a dětí, a poraďte se se svým lékařem.

V kategorii Zdraví muže nabízíme Cialis prodej, originální Viagra, dostupná Levitra cena, Kamagra cena a jiné léky na erektilní dysfunkci.

Ohlasy našich zákazníků

funguje

Vytrhli mi zub moudrosti a jsem tvrdohlavý a nenávidím všechny léky a skončil jsem s infekcí dutin a bylo to bolestivé. Konečně jsem si vzal předepsané léky Amoxil a cítil jsem, že to funguje o 17 hodin později. Poprvé jsem dokončil všechny své léky.

Petr

12 11 2021

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů