icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Adderall Generic

7001
7001

Název produktu Adderall Generic

Dostupnost Skladem

Stručná informace

Terapeutická indikace: lek na ADHD
Účinná látka:: Kombinace amfetaminu (levoamfetamin)
Název: Genericky Adderall
Síla: 30 mg

Adderall koupit v česká republika

Adderall Generic

Dosage: 30

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Adderall Generic 30 30 Kč 382.75 Kč 11482.39
buy_click_icon buy_icon
Adderall Generic 30 90 Kč 221.93 Kč 19973.78
buy_click_icon buy_icon
7001

Adderall obsahuje kombinaci amfetaminu a dextroamfetaminu. Amfetamin a dextroamfetamin jsou stimulanty centrálního nervového systému, které ovlivňují látky v mozku a nervech, které přispívají k hyperaktivitě. Adderall zvyšuje tvorbu dopaminu, neurotransmiteru s velkým významem pro chování.

Co je to generikum Adderallu?

Tento kombinovaný lék se používá k léčbě poruchy pozornosti s hyperaktivitou - ADHD. Funguje tak, že mění množství určitých přírodních látek v mozku. Amfetamin a dextroamfetamin patří do třídy drog známých jako stimulanty. Adderall může pomoct zvýšit vaši schopnost věnovat pozornost, soustředit se na činnost a kontrolovat problémy s chováním. Může vám také pomoct uspořádat si úkoly a zlepšit dovednosti naslouchání. Tento lék se také používá k léčbě určité poruchy spánku, aby pomohl zůstat vzhůru během dne. Neměl by se používat k léčbě únavy nebo k odložení spánku u lidí, kteří nemají poruchy spánku.

Užívá se tento lék perorálně s jídlem nebo bez jídla podle pokynů svého lékaře a obvykle 1 až 3-krát denně. První dávka se obvykle užívá, když se ráno probudíte. Užívání tohoto léku pozdě během dne může způsobit potíže se spánkem, totiž nespavost.

Adderallem se mohou vyskytnout abstinenční příznaky.

Lék mění určité přirozeně se vyskytující chemické látky ve vašem mozku tím, že zvyšuje účinky neurotransmiterů, jako je dopamin a noradrenalin.

Pro ADHD je Adderall navržen tak, aby zlepšil hyperaktivitu, impulzivní chování a poruchu pozornosti.

Adderall se obvykle podává formou tablet či tobolek.

Generické léky Adderallu obvykle stojí méně než značková verze. V některých případech může být značkový lék a generická verze k dispozici v různých formách a davcích.

Adderall obsahuje směs různých forem amfetaminu a dextroamfetaminu. Konkrétně tyto formy zahrnují amfetamin aspartát, amfetamin sulfát, dextroamfetamin sacharát a dextroamfetamin sulfát.

Kontraindikace Adderallu.

Adderall nemůžete používat, pokud máte glaukom, hyperaktivní štítnou žlázu, úzkost, vysoký krevní tlak, srdeční onemocnění nebo onemocnění koronárních tepen, cévní onemocnění nebo máte v anamnéze závislost na drogách nebo alkoholu.

Pokud jste alergický na jakýkoli stimulační lék, možná nebudete moct používat přípravek Adderall.

Nežádoucí účinky Adderallu.

Adderall je návykový a tento lék je drogou. Adderall může způsobit mrtvici, srdeční infarkt a náhlou smrt u lidí s vysokým krevním tlakem, srdečním onemocněním nebo srdeční vadou.

Nepoužívejte tento lék, pokud jste v posledních 14 dnech užívali inhibitor MAO, jako je isokarboxazid, linezolid, fenelzin, rasagilin, selegilin nebo tranylcypromin.

Adderall může způsobit novou nebo zhoršující se psychózu, zvláště pokud máte v anamnéze deprese, duševní onemocnění nebo bipolární poruchu.

Můžete mít problémy s krevním oběhem, které mohou způsobit necitlivost, bolest nebo změnu barvy prstů na rukou nebo nohou.

Adderall může způsobit mírné nebo vážné vedlejší účinky. Následující seznam obsahuje některé klíčové vedlejší účinky, které se mohou vyskytnout při užívání Adderall. Tento seznam nezahrnuje všechny možné vedlejší účinky.

Nejčastější vedlejší účinky Adderallu mohou zahrnovat jako jsou

 

  • nedostatek chuti k jídlu,
  • pocit suchá ústa,
  • poruchy spánku,
  • bolest hlavy,
  • bolest břicha,
  • zácpa,
  • nevolnost,
  • úzkost,
  • závratě.

Tyto nežádoucí účinky mohou vymizet během několika dnů nebo týdnů. Pokud jsou závažnější nebo neustupují, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Závažné nežádoucí účinky a jejich příznaky mohou zahrnovat: deprese, halucinace, agresivní chování, rozmazané vidění, alergická reakce.

Adderall se může bezpečně užívat dlouhodobě, pokud se užívá v dávkách doporučených lékařem.

Dlouhodobé užívání Adderall nebo jiných stimulantů může způsobit některé změny v mozku, jako je snížení množství chemického posla dopaminu. Zdá se, že k tomu pravděpodobně dojde u lidí, kteří zneužívají Adderall ve vysokých dávkách.

Pokud je Adderall nesprávně používán nebo zneužíván, dlouhodobé užívání může vést k fyzické a psychické závislosti.

Při užívání v typických dávkách pro stavy, jako je ADHD, Adderall obvykle nezpůsobuje pocit euforie.

Některé děti mohou mít při užívání lékařského přípravku Adderall mírně zpomalený růst výšky a hmotnosti. To je dočasné a růst se obvykle časem dožene. Lékař bude během léčby přípravkem Adderall sledovat růst vašeho dítěte. V některých případech, pokud je růst dítěte příliš zpomalený, může dětský lékař léčbu lékařským přípravkem Adderall ukončit.

Další upozornění

Opatrně se používá s léky jako jsou antipsychotika, lithium, léky proti bolesti, léky proti záchvatům, léky na ředění krve, léky na krevní tlak, antacida. Dokonce i volně prodejné léky mohou obsahovat složky, které zvyšují nebo snižují hladinu léku ve vaší krvi na nebezpečnou úroveň.

Ohlasy našich zákazníků

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů