icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Jaké jsou prášky na hubnutí?

Jste dospělý, který má kvůli své váze vážné zdravotní problémy? Zkoušeli jste dietu a cvičení, ale nedaří se vám dostatečně zhubnout? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, může být pro vás lék na hubnutí na předpis. 
Měli byste však vědět, že léky na hubnutí na předpis se používají kromě – nikoli místo – diety a cvičení.

Kdy mám začít užívat léky na hubnutí? Váš lékař může zvážit lék na hubnutí, pokud se vám nepodařilo zhubnout dietou a cvičením a splňujete jednu z následujících podmínek:
•    Váš index tělesné hmotnosti (BMI) je vyšší než 30.
•    Vaše BMI je vyšší než 27 a máte vážný zdravotní problém související s obezitou, jako je cukrovka nebo vysoký krevní tlak.
Nejlepší léky na hubnutí v této době jsou Adipex, Alli, a Xenical. Když chcete o těchto lécích vědět víc, čtete dále a v další sekci je o nich víc informací. 

Jaký je mechanismus účinku léku na hubnutí? Většina léků na hubnutí na předpis působí tak, že snižuje chuť k jídlu nebo zvyšuje pocity plnosti. Někteří dělají obojí. Výjimkou je orlistat. Funguje tak, že narušuje vstřebávání tuku. 

Nejlepší prášky na hubnutí

Alli – Hlavní složkou tohoto léku je Orlistat. Funguje tak, že blokuje enzym ve vašem trávicím systému, který by jinak napomáhal vstřebávání tuku. Takže blokováním enzymu Alli blokuje vstřebávání asi čtvrtiny (25 procent) tuku, který jíte. Užívání Orlistatu bylo spojeno s několika mírnými gastrointestinálními nežádoucími účinky, jako je mastná stolice, průjem, a bolesti břicha. Tenhle lék je dostupný jako generikum v lékárně bez předpisu. Cena je trošku vyšší, ale oplatí se to.

Adipex – Hlavní složkou je Fentermín. Je to adrenergní agonista, který zvyšuje uvolňování norepinefrinu v hypotalamu. Uvolňování norepinefrinu vyvolává potlačení chuti k jídlu a zvyšuje klidový energetický výdej. Mohou se objevit závratě, sucho v ústech, potíže se spánkem, podrážděnost, nevolnost, zvracení, průjem nebo zácpa. Cena Adipexu záleží na víc faktorech jako výrobce, velikost balení, a sila léku. Můžete si ho koupit jenom s lékařským předpisem. 

Xenical – Hlavní složkou tohoto léku je Orlistat, stejně jako u léku Alli.  Má stejný mechanismus účinků jako Alli, a též blokuje vstřebávání tuku, někdy až 30 procent. Stejné vedlejší účinky, které by neměli trvat dlouho, ale když se tak stane, kontaktujte svého lékaře. Vedlejší účinky, které jsou napsané víše nejsou všechny, které se u vás mohou objevit. Ostatní informace jsou stejný jen název léku je jiný, protože ho vyrábí jiná společnost.

Léky na hubnutí bez předpisu

Jak užívat tyhle léky? Tyhle léky byste měli užívat přesně podle pokynů vašeho lékaře, nebo podle doporučené dávky která by měla být napsaná na lístku který se nachází v obalu s lékem. Když berete tyhle léky tak se poraďte se svým lékařem. Když budete jenom brát léky a nebudete mít zdravou dietu nebo nebudete cvičit, tak léky budou neúčinné. Všechno to začíná u vás, a proto když chcete shodit váhu, musíte pro to něco udělat, a ne se jenom spoléhat na léky. Léky na hubnutí byste měli brát jenom tedy, když vám je váš lékař doporučí. On ví, co je pro vás nejlepší, a doporučí vám ten nejlepší lék který vám pomůže shodit pár kilo. Neměňte si svoji dávku bez vědomí vašeho lékaře, může vám to poškodit. 

Kde koupit nejkvalitnější léky na hubnutí? Když si chcete koupit kvalitní léky na hubnutí bez předpisu, tak jste na správném místě. U nás najdete ty nejlepší a nejkvalitnější léky na českém trhu. Doručení je rychlé a diskrétní. Balík vám přijde nepoškozen, a obsah vašeho balíku bude kvalitně zabalen. Vy jste pro nás nejdůležitější, a proto vaše osobní údaje chráníme před podvody. 

Zdroje:
1.https://www.prodietix.cz/funguji-leky-na-hubnuti
2.https://www.doktor-zdravi.cz/pomahaji-leky-na-hubnuti/
3.https://en.wikipedia.org/wiki/Orlistat

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů